Prodej bičů

Umělecká dílna STAMP s.r.o. realizuje prodej bičů vlastní výroby značky Master Gin. Díky dlouholetým zkušenostem v pletení bičů si od nás můžete zakoupit biče prvotřídní kvality. Nabízíme nejen biče kožené, ale jelikož jdeme s dobou, tak i z padákové šňůry. Tento druh bičů se v posledních letech těší opravdu velké oblibě. Z naší dílny také pochází největší honácký bič Evropy - Anakonda, který je vyroben z padákové šňůry.

Pár slov Ladislava „Gina“ Šína o výrobě bičů Master Gin

Historie výroby sahá do roku 1987, kdy jsem vyrobil první biče amerického typu. Biče jsem nejen vyráběl a studoval jejich konstrukce, ale taky se učil s nimi zacházet. Stál jsem u zrodu prvních soutěží v roce 1990 a postupně jsem se vypracoval v mistra biče ČR, Německa a Velké Británie. Vrcholem mojí mistrovské kariéry byla účast na mistrovstvích světa v ovládání biče v letech 2002 - 2005 v Las Vegas v USA, kde jsem získal, jako doposud jediný Čech, titul mistra světa v ovládání dlouhého biče (John Brady Award For Whip Cracker of The Year).

Stejně jako jsem se zdokonaloval v ovládání biče, tak se během let vyvíjely konstrukce bičů z mojí dílny. Nespornou výhodou proti zahraniční konkurenci je jejich cena a také vedle ostatních bičů vynikají snadnou ovladatelností, precizností výroby a rychlostí.

Staňte se i Vy majitelem skvělého biče MG a přijďte se jej naučit ovládat do westernové školy v Kempu Indiana v Janovicích u Rýmařova. Více na www.euwestern.euwww.ewca.cz.

Anakonda v akci.

gin

 

Ukázka prásknutí a sražení nábojnice Anakondou!