O nás

Umělecká dílna STAMP s.r.o.  byla založena v roce 2005 jako specializované umělecké pracoviště.  Hlavním zaměřením firmy je především tvorba reliéfů mincovních raznic, digitálních 3D modelů, grafiky a dalších uměleckých předmětů. Za více než deset let na trhu jsme získali mnoho cenných zkušeností a také jsme se dostali do širšího podvědomí veřejnosti. Díky tomu jsme dnes vyhledávanou firmou, která realizuje nejrůznější kovorytecké práce. Naše hlavní činnost je výroba medailí a štítků Stamp, tradičních oválných turistických štítků na hole a odznaků, které distribuuje firma Turistické známky s.r.o.. Více informací o "Stampkách" naleznete zde.

odznak_rozcestnik

 

Kromě výše zmíněných turistických předmětů, je naší chloubou výroba replik historických štítků automobilů, motocyklů, jízdních kol či jiných strojů. Mezi naše výrobky také patří série westernových boskovických dolarů. Výrobou mincí a medailí se zabývá naše pracoviště Moravská mincovna.

Další činnost

Úzce spolupracujeme s firmou Master Gin na ruční výrobě kvalitních bičů.

V roce 2016 jsme rozšířili naší nabídku o realizaci audioreklamy. Ve stejném roce bylo také založeno pracoviště 3D Mirror, zaměřující se na 3D skenování a 3D tisk.

cropped-logo1.png